7. BÖLÜM: BARNABAS İNCİLİ : ABDULLAH ÇATLI NASIL YOK EDİLDİ ? KAYBOLAN ÇANTASINDA NE VARDI?

6. Bölüm : Barnabas İncili : Esat Coşan Hoca Nasıl Öldürüldü ? Kayıp Yeşil Çantanın Sırrı Nedir?

5. BÖLÜM : TURGUT ÖZAL BARNABAS İNCİLİ’Nİ OKUYUNCA NASIL ÖLDÜRÜLMEK İSTENDİ?

4. BÖLÜM: BARNABAS CİNAYETİ : YAHUDİ VİCTORİA RABİN BARNABAS’I OKUYUP MÜSLÜMAN OLUNCA MI ÖLDÜRÜLDÜ ?

MESCİD-İ AKSA YIKILACAK SÜLEYMAN TAPINAĞI KURULACAK, DECCAL BÖYLE İSTİYOR!

Cinler, Dinler, Ezoterizm, Her Telden, Politika, Tarih 9 Temmuz, 15:37'de eklendi
Örnek Resim Örnek Resim
Yahudi HAHAM Solomon Drabilha şöyle diyordu;
“Biz kutsal tepeye çıkamayız, orası biz temizlenene kadar bize yasak, Mesih gelene kadar bekleyeceğiz”
Fakat Kudüs’te AKSA mescidi yakınında çöken evlerin altındaki tünellerin AKSA mescidine uzandığı gerçeğini kapatamadı bu açıklama…
Arkeolojik kazı iddiası ile sözde AKSA mescidinin 50 metre ilerisinin kazılmasını ve iş makinelerinin çalışmasını ört bas edemedi bu açıklama…
AKSA gidiyordu yavaş yavaş…
Haham aslında haklıydı…
MESİH gelecekti…
Peki ya hangi MESİH?
İnançlı bir din adamı, kutsal olan bir mekanda dua edildiğinde insan aurasının devreye girerek ettiği duanın daha makbul olacağını bilmez mi?
Biliyor…
Öyleyse kimi bekliyor?
Anti Christ yani DECCAL!
Peki neden AKSA yıkılsın istiyorlar?
Yerine tüm metafizik varlıklara önderlik yapacak olan DECCAL için, yine tüm metafizik varlıkları emri altın almayı başarmış HZ.SÜLEYMAN tapınağını yapmak istiyorlar…
Çünkü tüm ilahi sistemlerde MESİH (Hz.İsa) tekrar yeryüzüne indiğinde dünyayı oradan yönetecek…
Hz.Süleyman tapınağının tekrar yapılarak boyut kapısının (cinni alem) aralanması adına, AKSA mescidi yıkılmalıdır…
Anahtar tarih 2023 yılıdır ve DECCAL son yıllarını İsrail’de geçirecektir…
Son tahtı İsrail olan DECCAL Hz.Süleyman’ın tılsımlı yüzüğünün peşinde falan değil!
Çünkü o da biliyor ki maharet yüzükte değil…
Zaten DECCAL’in sol elinde de bir yüzük var!
CİN, İFRİT VE MARİD soyluları kontrol etmek onun kabiliyetlerindendir…
Sadece ADEM soyu yani biz kaldık onun için…
O BİZİ KONTROL ETMEYE GELİYOR…
BLUE BEAM teknolojisi ile mucizelerine sizleri inandıracak…
HAARP teknoloji ile doğayı kontrol ettiğine sizleri inandıracak…
MK ULTRA teknoloji ile ZİHİNLERİ KONTROL ederek sizleri inandıracak…
Eğer onu tanırsanız, onun oyunlarını bilirseniz, onu yenebiliriz…
DECCAL’ı tanımak için bilgileri dağıtın…
Zira onlar şifreli bilgilerle, sembollerle konuşuyorlar…
Bizim ise gizli bir dilimiz yok!
Dilimizin söylediğini yazımıza döküyoruz…
Yazılarımızı çoklaştırıp, birlikteliğimizi sıklaştırmalıyız…
KURSAD BERKKAN
Facebook Yorumlar

Bir önceki yazımız olan KUR’AN’DA KÂBE’NİN KOORDİNATLARI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

MAHMUT KARAKOÇ Ağustos 7, 2017

elinize sağlık

nafi tanrıbuyurdu Ağustos 29, 2017

https://www.youtube.com/watch?v=VILf5ZGNm14GAYP HABERLERİ 7 (MARSTA HAYAT VAR 2- ABDULLAH GÜNDÜZ)Mars Gezegenindeki Cin Sultanlığı

Son zamanlarda Hollywood tabanlı filmlerde uzaylı karakterler ve “Evrende yalnız değiliz” mesajları çok sık bir şekilde yayınlanıyor. Tüm dünyada uzaylılar saldırgan ve kötü niyetli olarak lanse edilmeye başlandı. Nedense iyi uzaylılar hiç yok.

Bugün NASA tüm dünyadan gerçek Ufo görüntülerini saklamaktadır. Kimi zaman sızıntılar olduktan sonra NASA, hemen yalanlama açıklamaları yapmaktadır. Peki neden Uzaylılar kötü gösteriliyor ve NASA gizleme politikası güdüyor?

NASA ve dünyayı yöneten Siyonist güçler, Ufoların sık sık dünya hakkında istihbarat topladıkları, yakın gelecekte Müslümanlara yardım edeceklerini ellerindeki görüntüler ve kendi kontrollerindeki cin taifesi aracılığıyla bilmektedirler. Bu sebepten ötürü, ellerindeki son koz olan medyayı kullanarak kimi zaman karalama kimi zamanda görüntüleri gizleme yoluna başvururlar.

Son yüzyılda İslam büyükleri olan Abdullah Gürbüz (k.s) ve Süleyman Hilmi Tunahan (k.s) tarafından açıklanan Mars gezegeni hakkındaki bilgiler dikkatimizi çekmektedir.

Mars (Merih) gezegeninde Müslüman bir cin taifesi vardır. Bu cin taifesi Hz. Süleyman zamanında Mescidi Aksa’yı yaptılar. Mars gezegeninden Ufolar (Seyyareler) kimi zaman dünyayı ziyaret ederler. Özellikle altında tüneller yapılması ve yakında patlatılacak olan Mescidi Aksa üzerinde dolaşırlar ve bu ufoların içerisinde bulunan ilim ehli kimseler (cinler ve insanlar) İsrail ve silahları hakkında istihbarat topluyorlar.Yakında Mescidi Aksayı korumak için İsrail’in silahlarını imha edecekler. (Kaynak: Sohbeti video kaydına alınan aşağıdaki Youtube adresli video).

Ek olarak, Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) tarafından Mars gezegeni hakkındaki sohbetini paylaşmak istiyorum.
A.B.D.’nin çok büyük masraflarla Ay’a gitmeye hazırlandığı sıralarda keşif sahibi bir veli (Süleyman Hilmi Tunahan (k.s.) İstanbul’da Topçular Camiinde kürsüye çıkıp insanlığa sesleniyordu:
” –A.B.D. Ay’a gitmeye hazırlanıyor. Fakat bu masraflara yazık. Bu gayret Mars için olsa çok isabetli olurdu…Çünkü Ay’da hayat yok. Ay kupkuru.Fakat Mars’ta hayat var!… Orada insanlar var…Su var…Orada Hz.Kur’an aynen var!?…Hz.Muhammed (s.a.s.) oradakilerin de peygamberi…Yani; orada Ümmet-i Muhammed var…Hatta orada varisi Resullerin evlatları var…Ve yine orada İslamiyet’e sarılma bizden çok fazla. Orada Kur’an ahkamı hakim…Ve nihayet o insanlar Hz.Kuran’a sarıldıklarından dolayı teknolojik olarak bizden çok öndeler!…Size bir haber daha vereyim;Bu iki insanlık buluşmadan Kıyamet kopmayacak… Fakat, Dünya insanları Marslılarla buluştuklarında Hz.Kur’an’ın orada da aynen var olduğunu görünce İslam’ı inkar mümkün olmayacak…Fakat bu iman (İman-ı yeis) ve (Suri İman) olacak…Yani; vakit çok geç olmuş olacak.” Süleyman Hilmi Tunahan (k.s)

Süleyman Hilmi Tunahan (k.s) hazretlerini dinleyen abilerin naklettiğine göre kendisi Mars halkının 4/3’ünün Müslüman olduğunu ifade etmiş.Bir gün Süleyman Hilmi Tunahan (k.s) hazretleri dışardan eve geldiğinde hanımı ve kızları bakmışlar ki üzeri ıslak.”Bey dışarda yağmur yok, sel yok, neden ıslandın?”. Cevaben Merihten (Mars) geliyorum.Şuan oraya yağmur yağıyor ondan ıslandım , orada da sizin gibi insanlar var, orada da kardeşlerimiz bu yolun mensubu cematımız var. Gün gelecek sizi ziyaret edecekler.