KÜRŞAD BERKKAN

MARMARA’DA ŞİDDETLİ YAĞMUR HAARP OLABİLİR Mİ ?

İstanbul’da gece saatlerinde başlayan yağış sabah etkisini artırdı. Şu sıralarda da yağış çok şiddetli şekilde etkili olmaya devam ediyor. Yağışla birlikte fırtına da etkili oluyor.

Bu fırtına öncesi gökyüzü aniden kararmış ve sanki gece yarısı olmuştu, sadece yarım saat içinde kararan gökyüzü sonra aniden açıldı ve avuç içi büyüklüğünde tolu yağmaya başladı.

Peki bunların hepsi doğal mıydı ? Bizce değildi… Gökyüzü anomalileri pek çok bölgede gözlemlendi ve gerçekten garip görüntüler ortaya çıktı.

Yıllarca kendi ülkesi ABD’de HAARP ve Yağmur bombalarını test edenler şimdi Türkiye’de mi test ediyordu?

İran eli ile tüm Türkiye’de elektriği keserek bir test yapanlar şimdi de yağmur ve fırtına ile birşeylerin testini mi yapıyorlardı acaba ?

Bu konu da aşağıda ki 2 kitabımıza da göz atmanızı ehemmiyetle tavsiye ederiz.

   

Şiddetli yağışın öğle saatlerinde kadar etkisini sürdürmesi, öğle saatlerinin ardından bir süre daha devam ederek etkisini kaybetmesi bekleniyor. Yağış nedeniyle İstanbul Metrosu ve metrobüs yollarında su baskınları yaşandı, E-5’te trafik durma noktasına geldi. AKOM’dan ve İstanbul Valiliği’nden de İstanbullulara çok önemli uyarı geldi.

Hatta yağmurun şiddeti o kadar çoktu ki sel suları denize karistiginda ilginç görüntülere yol açtı…

Aşağıda bu fırtınaya ait resimleri paylaşacağız ancak öncelikle şu şimşek anomalisine dikkat etmenizi rica ediyorum.

Lütfen dikkatlice izleyin.

 

Şöyle bir hafızanızı yoklasanız? Kaç tanemiz böyle bir şimşek olayı hatırlıyor hatıralarında?

Marmara’da gözlemlenen bu şimşek olayı ile ilgili bazı bilim adamları “şimşeklerin yatay olmayacağını, dikey bir vaziyette ineceğini ve bunun istisnai bir durum olduğunu söylüyorlar. Evet istisnai durum… Bilim adamları maalesef “HAARP” diyemiyorlar ama o istisnanın ismidir bu…

Türkiye semalarına geçmeden önce Kazakistan’da da benzer şeylerin olduğunu hatırlatmak isterim ancak bir fark var…

Kazakistan’da öncesinde veya sonrasında deprem olmadı…

************

HAARP teknolojisi ile mevcut hava durumu manipüle edilebilirken, doğal yağmur bulutları bir bölgeden başka bir böleye transfer edilebiliyor ve yine yapay bulutlar oluşturularak iyon yüklemesinin ardından elektromanyetik frekanslar ile yapay bulutların bulunduğu bölgede nem oranı yok edilerek kuraklık meydana getirilebiliyor. Bunun sağlanması için de Chemtrail uçakları biyo-kimyasal spreyleme yapmaya devam ediyor.

Colby College profesörü James R. Fleming’e göre, ABD askeri araştırma projesi olan bulut tohumlaması 1830’ların başlarında başladı. Doğrulanmış başarılı yağmurlama girişimleri 1915 yılına kadar gerçekleşmedi.

1915 yılında San Diego’da yapay bulutlar iyon tabakası oluşturuldu ve bir deney yapıldı. Bu deneyden sonra 28 inçlik ekto plazma çerçevesinde 17 gün adeta tufan yaşandı, çok sayıda ölüm, bir çok köprü yıkılması, bir çok binanın çökmesi, yolların darmadağın olması ve iletişim hatlarının kopması ve binlerce insanın evsiz kalması ile sonuçlandı bu deney…

Charles Hatfield yağmur ile ilgili görsel sonucu

Charles Hatfield yağmur ile ilgili görsel sonucu

1943 Yılında Hamburg’da radar ekranları garip bulutları tespit etmişti ve askeri yetkililer yaptıkları araştırma da bu bulutların yoğun bir sismik bombardımana maruz kaldığını iddia etti. 1946 yılında ise General Electric’in Vincent Schaefer Berkshires’ta ki Greylock Peak’ta özel bir deney yapıldı ve küçük bir bulut bir parçasına altı kilogram kuru buz düşmesi sağlandı ve atılan üç millik patlayıcılar ile toprağa düşmesi sağlandı.

1946 General Electric’in Vincent Schaefer Berkshires’taki Greylock Peak’tan soğuk bir bulut içine altı kilo kuru buz düşürerek bulutta üç millik bir “patlayıcı” büyümeye neden oldu.

1949 Yılında Cirrus projesi başlatılmıştı, Alaska’da ki HAARP antenleri kullanılarak Nobel ödüllü Irving Langmuir çok özel ve gizli bir deneme yapacaktı.

Projenin finanse edilmesini sağlayan ise Mason bir profesör olan Vincent Schaefer’di.

Gümüş iyonize üfleme aparatı ismini verdikleri cihaz ile tam 320 milyar galon yağmuru bir hafta boyunca New Mexico üzerine ve Albuqeuergue yakınlarına yağdırmayı başarmışlardı.

************

ABD, Vietnam’da ciddi bir kayıp vermişti daha sonra bir vietnam askerlerinin olduğu bölgeye iyonize yağmur bulutları ile yazın ortasında şiddetli yağmur yağdırdı…
**********
Küba Devlet başkanı ABD tarım alanlarımızı vuracak dedi 9 gün sonra Fidel Castro’nun konuşma yapacağı gün yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı ve tum mahsulleri telef oldu…
************
Manhattan projesi geliştirildi iyonize sünni yağmur bulutu tasarlandı Arizona’ya yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı….
***********
Arap şehri Riyad’da japon bilim insanları ve Arap is adamları sondaj sonrası ayrım ve analiz cihazı için bir araya gelecekleri gün yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı tesisi su bastı proje bir kaç ay ertelendi ve sonra ihaleyi ABD aldı
************
Sovyetler Birliği 1 afgan 1 Azer 1 Iranlı 3 CİA ajanı yakaladiginı iddia etti kamera önünde sorgulanacagini Gorbaçov açıkladı 2 gün sonra yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı catiya yıldırım çarptı cezaevinin çatısı çöktü ne tesadüf ki itirafçı mahkumlar öldü…
************
Libya Başkanı Kaddafi, Çad devlet başkanıyla ticaret ve askeri anlaşma icin gorusecekti yaz ayının ortasında iki ülkede de 4 gün şiddetli yağmur yağdı görüşme olmadı sonra da Cad’da iç savaş çıktı…
************

HAARP konusunda yukarıda resmini de verdiğimiz bir kitap kaleme almıştık. Yıllardır yaptığımız tv programlarında, radyo programlarında ve gazetelerde bu konunun üzerine gitmeye devam ettik. Şimdi ise gelinen süreçte kanıtlar bizi haklı çıkardı ve resmi ağızlarda kabul etmeye başlandı. Bu konu da yer alan bir haber ise aynen şöyle;

“Jeoloji mühendisi Dane Wigington’ın iddalarına göre iklimlere birileri müdahale ediyor. NASA’nın uyduları tarafından çekilen görselleri bunun en büyük kanıtı olarak gören Wigington, görsellerde hiçbir şeyin doğal olmadığını her fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğunu ifade ediyor.

Jeoloji mühendisi Dane Wigington’ın iddalarına göre iklimlere birileri müdahale ediyor. NASA’nın uyduları tarafından çekilen görselleri bunun en büyük kanıtı olarak gören Wigington, görsellerde hiçbir şeyin doğal olmadığını her fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğunu ifade ediyor.

hava-3

Afrika’nın batı sahilleri

Farklı alanlarda çalışmalar yürüten araştırmacıların toplandığı ‘geoengineeringwatch.org’ sitesinde yer alan habere göre, gezegenimiz yaşam sistemlerine inkar edilemez şekilde bir saldırı var. Yüksek toksik ağır metaller ve kimyasallar jetler tarafından atmosfere sistematik olarak püskürtülüyor ve daha sonra son derece güçlü radyo frekansı sinyalleri ile manipüle ediliyor. Bu manipulasyonlar için HAARP, SBX radar, NEXRAD gibi sistemler kullanılıyor. Tüm bu iddialara kanıt olarak aşağıdaki fotoğraflar kanıt gösteriliyor fakat bu konu üzerinde farklı bilim insanlarının farklı yorumları bulunuyor.

hava2

Afrika’nın batı sahillerinden

hava1

 Kaliforniya sahili

Şimdi size bir video izletmek istiyoruz,  iddiaya göre NASA’nın teknoloji denemelerinden bir tanesi ve bu deneme ile yapay bulut oluşturulup, bu bulut ile diğer bulutlar tetiklenerek bölgede yağmur yağdırılabiliyor.

Chemtrail kimyasal spreylemesi ile Marmara semalarinin haritaya çevrildiğini de unutmamak gerek…

Temmuz ayında yaşanacak sıkıntıyı ise aylar önce söylemiştik ve şuan söylediğimiz düzeyde Temmuz ayı bitmek üzere. Daha önce “Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’ne göndermiş olduğumuz bir yazı… (Akıbetini bilmiyoruz, kuruma ulaştımı onu da bilmiyoruz”

Otomatik alternatif metin yok.

Daha sonra ise sosyal medya hesaplarımızdan TEMMUZ ayı için önemli uyarılarda bulunmuştuk….

Görüntünün olası içeriği: yazı

 

Yine TEMMUZ ayı geldiğinde ise sorunların olacağına dair paylaşımlarda bulunmaya devam etmiştik

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

 

Görüntünün olası içeriği: yazı

Biz sürekli TEMMUZ SONU demiştik ve TEMMUZ ayının ortasından itibaren sorunlar ortaya çıkmaya başlamıştı…

Temmuz ayında bir deprem meydana gelmişti ve pek çok kişi “Temmuz da ki tehlike buydu, artık bitti” gibi paylaşımlar yaparken biz “TEMMUZ DAHA BİTMEDİ” diyerek tehlikenin devam edeceğine dikkat çektik… Temmuz ayında ki Depremi ise 14 Haziran’da söylemiştik…

 

Sonuç olarak HAARP sistemini takip ediyoruz ve buna göre ön görülerde bulunuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız 100 tahminden 90’ı doğru çıktı. Bu sistem sadece HAARP ile değil HAARP+CİFİR+Metafizik İstihbarat ile takip edilen bir sistemdir ve bu yüzden deprem tahminlerini yapabilmekteyiz.

Şimdi de lütfen şu habere bir göz atın;

Takipçilerimizden şöyle sorular geliyor “İstanbul’da önemli bir toplantı yoktu, önemli bir gelişme de yoktu, o zaman neden böylesine bir fırtına ve yağmur olayı gerçekleşti?”

Uluslararası araştırma şirketi AGS Global ve jdsurvey şirketi geçtiğimiz yıllarda bir araştırma yapmışlar. Komplo teorilerine inanmayan ve inanan ama aldırış etmeyen ülkeler arasında Türkiye ve Kazakistan üst sıralarda yer alıyor…

Bugün Türkiye’nin yaklaşan “Armageddon” savaşında kilit rol oynadığı ortada…

O nedenle tüm bu yapılanlar aslında birer deneme…. Zira geçtiğimiz süreçte küresel baronların hizmetkarı İran üzerinden tüm Türkiye’de elektriği keserek başka bir deneme yapmışlardı.

Hülasa… Rabbim yardımcımız olsun…

Saygılarımla

Kursad BERKKAN

Not : Tespit ettiğiniz hava anomalilerini lütfen bizlere gönderiniz değerlendirelim….

 

Biyolojik bir saldırı olabilir mi ? Önümüzdeki günlerde enfeksiyonlara bağlı hastalıklar turerse hiç sasmayalim….

Neden hava modifikasyonu (Haarp- Chemtrail) olmasın ?

Saygılarımla

Kursad Berkkan

TARTIŞMAYA KATIL

- Fikirleriniz Bizim İçin Önemli.
HÜSEYİN DEVİREN

MaşaAllah

Temmuz 24, 2017
İBRAHİM SABUNCU

teşekkürler

Temmuz 25, 2017
MEHMET AKİF ERSOY

teşekkürler

Temmuz 25, 2017
MEHMET KARABULUT

MaşaAllah

Temmuz 26, 2017
EFE DURMUŞ

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
SUPHİ ERİŞ

tebrikler

Temmuz 27, 2017
SİNEM ASLAN

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
HALİD DURĞAY

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
AHMET ALMACA

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
MUSTAFA EKİNCİ

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
FATİH ASLAN

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
AHMET ERSAVAŞ

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
EMİNE TABAK

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
Gülsüm Çağan

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
ÖZGE ALKAN

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
FERHAT ÇOBAN

tebrikler

Temmuz 27, 2017
RAHMİ DOĞAN

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
HANİF ÖNCÜ

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
ANZİLHA GÜN

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
HANİF ÖNCÜ

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
MEHMET ÇEBEL

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
HARUN ŞAHİN

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
OSMAN ÇOBAN

teşekkürler

Temmuz 27, 2017
İBRAHİM ESİN

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
İBRAHİM ÇITIRIK

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
OSMAN AVNİ SERVİ

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
ÖZGE ALKAN

tebrikler

Temmuz 27, 2017
HÜDA YAZICI

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
YASİN AKBAŞ

teşekkürler

Temmuz 27, 2017
LEVENT BİLGİ

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
KADİR ÇADIRCI

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
ANZİLHA GÜN

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
GÜLENDER AYKUTLU

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
MEHMET DURMAZ

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
BEKTAŞ AKYÜZ

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
FATİH ASLAN

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
ALİ SEYREK

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
MUSTAFA ÇETİN

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
Ayşegül Harmancı

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
SELÇUK AKIN

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
EBRU UYAR

tebrikler

Temmuz 27, 2017
ZEYNEP ALĞIN

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
MUSTAFA KORKMAZ

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
HASAN YAŞAR

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
AHMET AÇAR

tebrikler

Temmuz 27, 2017
AHMET BOZKURT

tebrikler

Temmuz 27, 2017
TAHA GÜRBÜZER

teşekkürler

Temmuz 27, 2017
BEREKET KAYA

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
MEHMET CÜNEYT GÖKÇE

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
EMİN BOLEKEN

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
İBRAHİM ABDÜLHEY HAYOĞLU

tebrikler

Temmuz 27, 2017
HASAN YAŞAR

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
ELİF BİÇER

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
MÜRÜVET BİLEN

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
HÜDA YAZICI

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
MEHMET İLERİ

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
Bedirhan Sansar

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
MEHMET CÜNEYT GÖKÇE

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
YAHYA ÇAP

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
HALİME YAŞAR

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
BURHAN CEBECİ

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
EMİNE TABAK

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
KÜBRA YALÇINKAYA

tebrikler

Temmuz 27, 2017
LEYLA GÖKÇE

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
SERAP ANTEPLİ

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
İSMAİL ÇETİNKAYA

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
MAHARRAM ZARBALİ

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
SEYFETTİN ÇAKAR

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
MAHMUT SOLAK

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
MEHMET AKYOL

teşekkürler

Temmuz 27, 2017
ABDULLAH AKSOY

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
İLHAN PALALI

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
MEHMET SALİH AYDIN

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
MUSTAFA EKİNCİ

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
AHMET OKAY

teşekkürler

Temmuz 27, 2017
ADEM ÖLMEZ

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
MAHMUT KARAKOÇ

teşekkürler

Temmuz 27, 2017
AYNUR IŞIN

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
İBRAHİM İSLAM

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
MAHARRAM ZARBALİ

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
YUSUF İŞIKER

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
AZİZ KILIÇ

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
CUMA ÇETİNER

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
HACER ÇORUH

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
BEKTAŞ AKYÜZ

MaşaAllah

Temmuz 27, 2017
NECMETTİN ELMASTAŞ

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
ŞEREF DÖGER

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
SELÇUK AKIN

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
MEHMET EMİN BALCIOĞLU

teşekkürler

Temmuz 27, 2017
KADRİ ÖNEMLİ

teşekkürler

Temmuz 27, 2017
AHMET CİHAT KÜRKÇÜOĞLU

güzel yazı olmuş

Temmuz 27, 2017
MUSTAFA GÜL

tebrikler

Temmuz 27, 2017
AHMET BAYTAK

elinize sağlık

Temmuz 27, 2017
EMİNE BAYLAN

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 27, 2017
MAHMUT DOĞAN

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 28, 2017
FATMA BELGİN DURGUN

güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
HACER ÇORUH

elinize sağlık

Temmuz 28, 2017
EMİN BOLEKEN

tebrikler

Temmuz 28, 2017
EMİN BOLEKEN

güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
CEMİL DEMİR

güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
AHMET ALMACA

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
LEYLA GÖKÇE

güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
MAHMUT KARAKOÇ

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 28, 2017
MAHMUT VURAL

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 28, 2017
ENVER DEMİR

güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
GÜLLÜ BOŞÇA

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
Anonim

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 28, 2017
Sinan Temur

MaşaAllah

Temmuz 28, 2017
ŞERİFE YALÇIN

elinize sağlık

Temmuz 28, 2017
AHMET OKAY

MaşaAllah

Temmuz 28, 2017
OSMAN ÇOBAN

güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
İBRAHİM SABUNCU

güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
ABDULLAH AKSOY

MaşaAllah

Temmuz 28, 2017
MUSTAFA DURGUN

tebrikler

Temmuz 28, 2017
ORAL OLTULU MAHMUT ORMANCIOĞLU

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 28, 2017
MUSTAFA EKİNCİ

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
MEHMET MURAD ALKAN

tebrikler

Temmuz 28, 2017
HACER ÇORUH

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 28, 2017
İSMAİL ALKIŞ

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
İHSAN BURAK BİRECİKLİ

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
MUSTAFA KORKMAZ

elinize sağlık

Temmuz 28, 2017
MAHMUT KARAKOÇ

teşekkürler

Temmuz 28, 2017
ŞEVKET ÖKTEN

elinize sağlık

Temmuz 28, 2017
MUSTAFA KORKMAZ

elinize sağlık

Temmuz 28, 2017
MUSTAFA ÇETİN

güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
VEYSEL KASAR

tebrikler

Temmuz 28, 2017
ALİ MAÇ

Kursad hocam elinize sağlık,

Temmuz 28, 2017
YAŞAR KAYA

güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
MEHMET AKYOL

teşekkürler

Temmuz 28, 2017
SELDA CİNBAŞ

sağolun güzel yazı olmuş

Temmuz 28, 2017
AYŞEGÜL KUTLUAY BAYTAK

tebrikler

Temmuz 30, 2017
ŞAHİN KESER

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
SERHAT DEMİRHAN

elinize sağlık

Temmuz 30, 2017
MEHMET BAKIR PAF

MaşaAllah

Temmuz 30, 2017
SEYİT AHMET OYMAK

elinize sağlık

Temmuz 30, 2017
MEHMET AĞIŞ

MaşaAllah

Temmuz 30, 2017
MAHMUT AKSİN

tebrikler

Temmuz 30, 2017
MURAT KISA

elinize sağlık

Temmuz 30, 2017
İBRAHİM HALİL DİKİCİ

elinize sağlık

Temmuz 30, 2017
EBRU UYAR

elinize sağlık

Temmuz 30, 2017
ZAFER UYAR

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
EKREM BENEK

MaşaAllah

Temmuz 30, 2017
BURHAN CEBECİ

MaşaAllah

Temmuz 30, 2017
AHMET ATAŞ

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
NEBİ KAPLAN

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
CAHİT BOSTANCI

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
İLKNUR ÇAKMAK

tebrikler

Temmuz 30, 2017
BÜLENT AKTAŞ

tebrikler

Temmuz 30, 2017
MÜRÜVET BİLEN

elinize sağlık

Temmuz 30, 2017
HASAN YAŞAR

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
FERHAT ÇOBAN

tebrikler

Temmuz 30, 2017
SİNEM ASLAN

elinize sağlık

Temmuz 30, 2017
YAHYA ÇAP

tebrikler

Temmuz 30, 2017
AYŞE GÜNEŞ

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
SALİH CAN

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
YASİN AKBAŞ

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
AHMET CİHAT KÜRKÇÜOĞLU

elinize sağlık

Temmuz 30, 2017
ALİ AYÇİÇEK

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
AHMET KARATAŞ

teşekkürler

Temmuz 30, 2017
Gülsüm Çağan

tebrikler

Temmuz 30, 2017
AHMET BOZKURT

tebrikler

Temmuz 30, 2017
BAKİ TÜRKKAN

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
MEHMET FİDAN

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
MEHMET FİDAN

tebrikler

Temmuz 31, 2017
Bedirhan Sansar

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
GÜLSEREN GÜLER

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
MEHMET ASLANOĞLU

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
MEHMET DAĞ

tebrikler

Temmuz 31, 2017
AYŞE BİZ

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
AHMET ATAŞ

tebrikler

Temmuz 31, 2017
HÜSEYİN CAHİT İNAN

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
KAZIM TÜRK

tebrikler

Temmuz 31, 2017
CİHAN ÇAKIR

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
EBRU UYAR

tebrikler

Temmuz 31, 2017
YAKUP GÜNEŞ

tebrikler

Temmuz 31, 2017
GÜNEŞ ÖZDAMAR

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
MEHMET DURMAZ

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
GONCA CANBEK

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
Remzi Çayır

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
ZEYNEP ALĞIN

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
MEHMET BAKIR PAF

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
Ahmet

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
ÖMER AKGÖBEK

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
MEHMET MURAD ALKAN

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
REMZİ GÖZTOK

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
HASAN HÜSEYİN TUNÇBİLEK

elinize sağlık

Temmuz 31, 2017
AHMET CİHAT KÜRKÇÜOĞLU

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
EKREM UÇAR

tebrikler

Temmuz 31, 2017
MAHARRAM ZARBALİ

elinize sağlık

Temmuz 31, 2017
SELDA CİNBAŞ

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
BÜLENT AKTAŞ

MaşaAllah

Temmuz 31, 2017
MEHMET EROĞLU

tebrikler

Temmuz 31, 2017
İSMAİL HİLALİ

teşekkürler

Temmuz 31, 2017
HALİL BOLGAZ MUSTAFA ÜNAL BOYRAZ

elinize sağlık

Ağustos 1, 2017
EMİN ÇAP

MaşaAllah

Ağustos 1, 2017
İBRAHİM HALİL DİKİCİ

MaşaAllah

Ağustos 1, 2017
MEHMET EMİN ÇİFTÇİ

elinize sağlık

Ağustos 1, 2017
MUHARREM BİTİREN

tebrikler

Ağustos 1, 2017
AHMET ALMACA

elinize sağlık

Ağustos 1, 2017
MUSTAFA BİNİCİ

elinize sağlık

Ağustos 1, 2017
BAKİ TÜRKKAN

MaşaAllah

Ağustos 1, 2017
CEMAL YOLCU

tebrikler

Ağustos 1, 2017
AZİZ KILIÇ

elinize sağlık

Ağustos 1, 2017
İHSAN BURAK BİRECİKLİ

teşekkürler

Ağustos 1, 2017
AYŞE DİLEK ATASOY

teşekkürler

Ağustos 1, 2017
HÜDA YAZICI

teşekkürler

Ağustos 1, 2017
MEHMET ASLANOĞLU

elinize sağlık

Ağustos 1, 2017
AHMET ATAŞ

MaşaAllah

Ağustos 1, 2017
REŞİT ÇALIŞKAN

MaşaAllah

Ağustos 1, 2017
OSMAN DEMİR

teşekkürler

Ağustos 1, 2017
MUAMMER GÜL

elinize sağlık

Ağustos 1, 2017
EBRU UYAR

MaşaAllah

Ağustos 1, 2017
ABDULVAHAP YILDIZ

MaşaAllah

Ağustos 2, 2017
NESRİN ARI

elinize sağlık

Ağustos 2, 2017
MUSTAFA ÇETİN

elinize sağlık

Ağustos 2, 2017
MEHMET EMİN ÜNER

tebrikler

Ağustos 2, 2017
MÜNEVVER İNCİ

MaşaAllah

Ağustos 2, 2017
GONCA CANBEK

elinize sağlık

Ağustos 2, 2017
MÜRÜVET BİLEN

elinize sağlık

Ağustos 2, 2017
HÜSEYİN CAHİT İNAN

tebrikler

Ağustos 2, 2017
Ahmet

teşekkürler

Ağustos 2, 2017
xxx

When somе one searches for his ѵital thing, therefore he/she wishes tߋ be аvailable that in detail, therefoгe tһat thing is maintained over
here.

Ağustos 3, 2017
ABDULLAH YILDIZ

teşekkürler

Ağustos 3, 2017
AHMET ERSAVAŞ

teşekkürler

Ağustos 3, 2017
SİNEM ASLAN

MaşaAllah

Ağustos 3, 2017
MEHMET DAĞ

teşekkürler

Ağustos 4, 2017
ABDULLAH YILDIZ

elinize sağlık

Ağustos 4, 2017
ADEM ÖLMEZ

MaşaAllah

Ağustos 4, 2017
GÜLSEREN GÜLER

tebrikler

Ağustos 4, 2017
SERPİL HAZMAN

tebrikler

Ağustos 4, 2017
RAMAZAN BOZKURT

teşekkürler

Ağustos 4, 2017
HASAN YAŞAR

teşekkürler

Ağustos 4, 2017
SEDAT TEKKE

MaşaAllah

Ağustos 4, 2017
Sevgi Kara

elinize sağlık

Ağustos 5, 2017
İLHAN PALALI

MaşaAllah

Ağustos 5, 2017
MEHMET EMİN BALCIOĞLU

elinize sağlık

Ağustos 5, 2017
Bedirhan Sansar

tebrikler

Ağustos 5, 2017
ELİF BİÇER

teşekkürler

Ağustos 5, 2017
SERFİNAZ AÇIKALIN

MaşaAllah

Ağustos 5, 2017
OSMAN DEMİR

elinize sağlık

Ağustos 6, 2017
HALİL MURAD ALĞIN

elinize sağlık

Ağustos 6, 2017
GÜLENDER AYKUTLU

MaşaAllah

Ağustos 6, 2017
Anonim

elinize sağlık

Ağustos 6, 2017
MAHMUT KARAKOÇ

tebrikler

Ağustos 6, 2017
İLHAN PALALI

elinize sağlık

Ağustos 6, 2017
MEHMET SALİH AYDIN

MaşaAllah

Ağustos 7, 2017
FERHAT ÇOBAN

tebrikler

Ağustos 7, 2017
NECMETTİN ELMASTAŞ

tebrikler

Ağustos 7, 2017
MAHMUT DOĞAN

MaşaAllah

Ağustos 8, 2017
CAHİT BOSTANCI

MaşaAllah

Ağustos 9, 2017
FATİH ASLAN

tebrikler

Ağustos 9, 2017
YUSUF ÇAKMAK

MaşaAllah

Ağustos 10, 2017
OKAN ARSLAN

teşekkürler

Ağustos 11, 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETİKETLER

HENÜZ ETİKET YOK!