7. BÖLÜM: BARNABAS İNCİLİ : ABDULLAH ÇATLI NASIL YOK EDİLDİ ? KAYBOLAN ÇANTASINDA NE VARDI?

6. Bölüm : Barnabas İncili : Esat Coşan Hoca Nasıl Öldürüldü ? Kayıp Yeşil Çantanın Sırrı Nedir?

5. BÖLÜM : TURGUT ÖZAL BARNABAS İNCİLİ’Nİ OKUYUNCA NASIL ÖLDÜRÜLMEK İSTENDİ?

4. BÖLÜM: BARNABAS CİNAYETİ : YAHUDİ VİCTORİA RABİN BARNABAS’I OKUYUP MÜSLÜMAN OLUNCA MI ÖLDÜRÜLDÜ ?

MARMARA’DA ŞİDDETLİ YAĞMUR HAARP OLABİLİR Mİ ?

Bilim, Her Telden, Örgütler, Politika 18 Temmuz, 07:20'de eklendi
Örnek Resim Örnek Resim

İstanbul’da gece saatlerinde başlayan yağış sabah etkisini artırdı. Şu sıralarda da yağış çok şiddetli şekilde etkili olmaya devam ediyor. Yağışla birlikte fırtına da etkili oluyor.

Bu fırtına öncesi gökyüzü aniden kararmış ve sanki gece yarısı olmuştu, sadece yarım saat içinde kararan gökyüzü sonra aniden açıldı ve avuç içi büyüklüğünde tolu yağmaya başladı.

Peki bunların hepsi doğal mıydı ? Bizce değildi… Gökyüzü anomalileri pek çok bölgede gözlemlendi ve gerçekten garip görüntüler ortaya çıktı.

Yıllarca kendi ülkesi ABD’de HAARP ve Yağmur bombalarını test edenler şimdi Türkiye’de mi test ediyordu?

İran eli ile tüm Türkiye’de elektriği keserek bir test yapanlar şimdi de yağmur ve fırtına ile birşeylerin testini mi yapıyorlardı acaba ?

Bu konu da aşağıda ki 2 kitabımıza da göz atmanızı ehemmiyetle tavsiye ederiz.

   

Şiddetli yağışın öğle saatlerinde kadar etkisini sürdürmesi, öğle saatlerinin ardından bir süre daha devam ederek etkisini kaybetmesi bekleniyor. Yağış nedeniyle İstanbul Metrosu ve metrobüs yollarında su baskınları yaşandı, E-5’te trafik durma noktasına geldi. AKOM’dan ve İstanbul Valiliği’nden de İstanbullulara çok önemli uyarı geldi.

Hatta yağmurun şiddeti o kadar çoktu ki sel suları denize karistiginda ilginç görüntülere yol açtı…

Aşağıda bu fırtınaya ait resimleri paylaşacağız ancak öncelikle şu şimşek anomalisine dikkat etmenizi rica ediyorum.

Lütfen dikkatlice izleyin.

 

Şöyle bir hafızanızı yoklasanız? Kaç tanemiz böyle bir şimşek olayı hatırlıyor hatıralarında?

Marmara’da gözlemlenen bu şimşek olayı ile ilgili bazı bilim adamları “şimşeklerin yatay olmayacağını, dikey bir vaziyette ineceğini ve bunun istisnai bir durum olduğunu söylüyorlar. Evet istisnai durum… Bilim adamları maalesef “HAARP” diyemiyorlar ama o istisnanın ismidir bu…

Türkiye semalarına geçmeden önce Kazakistan’da da benzer şeylerin olduğunu hatırlatmak isterim ancak bir fark var…

Kazakistan’da öncesinde veya sonrasında deprem olmadı…

************

HAARP teknolojisi ile mevcut hava durumu manipüle edilebilirken, doğal yağmur bulutları bir bölgeden başka bir böleye transfer edilebiliyor ve yine yapay bulutlar oluşturularak iyon yüklemesinin ardından elektromanyetik frekanslar ile yapay bulutların bulunduğu bölgede nem oranı yok edilerek kuraklık meydana getirilebiliyor. Bunun sağlanması için de Chemtrail uçakları biyo-kimyasal spreyleme yapmaya devam ediyor.

Colby College profesörü James R. Fleming’e göre, ABD askeri araştırma projesi olan bulut tohumlaması 1830’ların başlarında başladı. Doğrulanmış başarılı yağmurlama girişimleri 1915 yılına kadar gerçekleşmedi.

1915 yılında San Diego’da yapay bulutlar iyon tabakası oluşturuldu ve bir deney yapıldı. Bu deneyden sonra 28 inçlik ekto plazma çerçevesinde 17 gün adeta tufan yaşandı, çok sayıda ölüm, bir çok köprü yıkılması, bir çok binanın çökmesi, yolların darmadağın olması ve iletişim hatlarının kopması ve binlerce insanın evsiz kalması ile sonuçlandı bu deney…

Charles Hatfield yağmur ile ilgili görsel sonucu

Charles Hatfield yağmur ile ilgili görsel sonucu

1943 Yılında Hamburg’da radar ekranları garip bulutları tespit etmişti ve askeri yetkililer yaptıkları araştırma da bu bulutların yoğun bir sismik bombardımana maruz kaldığını iddia etti. 1946 yılında ise General Electric’in Vincent Schaefer Berkshires’ta ki Greylock Peak’ta özel bir deney yapıldı ve küçük bir bulut bir parçasına altı kilogram kuru buz düşmesi sağlandı ve atılan üç millik patlayıcılar ile toprağa düşmesi sağlandı.

1946 General Electric’in Vincent Schaefer Berkshires’taki Greylock Peak’tan soğuk bir bulut içine altı kilo kuru buz düşürerek bulutta üç millik bir “patlayıcı” büyümeye neden oldu.

1949 Yılında Cirrus projesi başlatılmıştı, Alaska’da ki HAARP antenleri kullanılarak Nobel ödüllü Irving Langmuir çok özel ve gizli bir deneme yapacaktı.

Projenin finanse edilmesini sağlayan ise Mason bir profesör olan Vincent Schaefer’di.

Gümüş iyonize üfleme aparatı ismini verdikleri cihaz ile tam 320 milyar galon yağmuru bir hafta boyunca New Mexico üzerine ve Albuqeuergue yakınlarına yağdırmayı başarmışlardı.

************

ABD, Vietnam’da ciddi bir kayıp vermişti daha sonra bir vietnam askerlerinin olduğu bölgeye iyonize yağmur bulutları ile yazın ortasında şiddetli yağmur yağdırdı…
**********
Küba Devlet başkanı ABD tarım alanlarımızı vuracak dedi 9 gün sonra Fidel Castro’nun konuşma yapacağı gün yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı ve tum mahsulleri telef oldu…
************
Manhattan projesi geliştirildi iyonize sünni yağmur bulutu tasarlandı Arizona’ya yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı….
***********
Arap şehri Riyad’da japon bilim insanları ve Arap is adamları sondaj sonrası ayrım ve analiz cihazı için bir araya gelecekleri gün yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı tesisi su bastı proje bir kaç ay ertelendi ve sonra ihaleyi ABD aldı
************
Sovyetler Birliği 1 afgan 1 Azer 1 Iranlı 3 CİA ajanı yakaladiginı iddia etti kamera önünde sorgulanacagini Gorbaçov açıkladı 2 gün sonra yaz ayının ortasında şiddetli yağmur yağdı catiya yıldırım çarptı cezaevinin çatısı çöktü ne tesadüf ki itirafçı mahkumlar öldü…
************
Libya Başkanı Kaddafi, Çad devlet başkanıyla ticaret ve askeri anlaşma icin gorusecekti yaz ayının ortasında iki ülkede de 4 gün şiddetli yağmur yağdı görüşme olmadı sonra da Cad’da iç savaş çıktı…
************

HAARP konusunda yukarıda resmini de verdiğimiz bir kitap kaleme almıştık. Yıllardır yaptığımız tv programlarında, radyo programlarında ve gazetelerde bu konunun üzerine gitmeye devam ettik. Şimdi ise gelinen süreçte kanıtlar bizi haklı çıkardı ve resmi ağızlarda kabul etmeye başlandı. Bu konu da yer alan bir haber ise aynen şöyle;

“Jeoloji mühendisi Dane Wigington’ın iddalarına göre iklimlere birileri müdahale ediyor. NASA’nın uyduları tarafından çekilen görselleri bunun en büyük kanıtı olarak gören Wigington, görsellerde hiçbir şeyin doğal olmadığını her fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğunu ifade ediyor.

Jeoloji mühendisi Dane Wigington’ın iddalarına göre iklimlere birileri müdahale ediyor. NASA’nın uyduları tarafından çekilen görselleri bunun en büyük kanıtı olarak gören Wigington, görsellerde hiçbir şeyin doğal olmadığını her fotoğrafın bin kelimeye bedel olduğunu ifade ediyor.

hava-3

Afrika’nın batı sahilleri

Farklı alanlarda çalışmalar yürüten araştırmacıların toplandığı ‘geoengineeringwatch.org’ sitesinde yer alan habere göre, gezegenimiz yaşam sistemlerine inkar edilemez şekilde bir saldırı var. Yüksek toksik ağır metaller ve kimyasallar jetler tarafından atmosfere sistematik olarak püskürtülüyor ve daha sonra son derece güçlü radyo frekansı sinyalleri ile manipüle ediliyor. Bu manipulasyonlar için HAARP, SBX radar, NEXRAD gibi sistemler kullanılıyor. Tüm bu iddialara kanıt olarak aşağıdaki fotoğraflar kanıt gösteriliyor fakat bu konu üzerinde farklı bilim insanlarının farklı yorumları bulunuyor.

hava2

Afrika’nın batı sahillerinden

hava1

 Kaliforniya sahili

Şimdi size bir video izletmek istiyoruz,  iddiaya göre NASA’nın teknoloji denemelerinden bir tanesi ve bu deneme ile yapay bulut oluşturulup, bu bulut ile diğer bulutlar tetiklenerek bölgede yağmur yağdırılabiliyor.

Chemtrail kimyasal spreylemesi ile Marmara semalarinin haritaya çevrildiğini de unutmamak gerek…

Temmuz ayında yaşanacak sıkıntıyı ise aylar önce söylemiştik ve şuan söylediğimiz düzeyde Temmuz ayı bitmek üzere. Daha önce “Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’ne göndermiş olduğumuz bir yazı… (Akıbetini bilmiyoruz, kuruma ulaştımı onu da bilmiyoruz”

Otomatik alternatif metin yok.

Daha sonra ise sosyal medya hesaplarımızdan TEMMUZ ayı için önemli uyarılarda bulunmuştuk….

Görüntünün olası içeriği: yazı

 

Yine TEMMUZ ayı geldiğinde ise sorunların olacağına dair paylaşımlarda bulunmaya devam etmiştik

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yazı

 

Görüntünün olası içeriği: yazı

Biz sürekli TEMMUZ SONU demiştik ve TEMMUZ ayının ortasından itibaren sorunlar ortaya çıkmaya başlamıştı…

Temmuz ayında bir deprem meydana gelmişti ve pek çok kişi “Temmuz da ki tehlike buydu, artık bitti” gibi paylaşımlar yaparken biz “TEMMUZ DAHA BİTMEDİ” diyerek tehlikenin devam edeceğine dikkat çektik… Temmuz ayında ki Depremi ise 14 Haziran’da söylemiştik…

 

Sonuç olarak HAARP sistemini takip ediyoruz ve buna göre ön görülerde bulunuyoruz. Bugüne kadar yaptığımız 100 tahminden 90’ı doğru çıktı. Bu sistem sadece HAARP ile değil HAARP+CİFİR+Metafizik İstihbarat ile takip edilen bir sistemdir ve bu yüzden deprem tahminlerini yapabilmekteyiz.

Şimdi de lütfen şu habere bir göz atın;

Takipçilerimizden şöyle sorular geliyor “İstanbul’da önemli bir toplantı yoktu, önemli bir gelişme de yoktu, o zaman neden böylesine bir fırtına ve yağmur olayı gerçekleşti?”

Uluslararası araştırma şirketi AGS Global ve jdsurvey şirketi geçtiğimiz yıllarda bir araştırma yapmışlar. Komplo teorilerine inanmayan ve inanan ama aldırış etmeyen ülkeler arasında Türkiye ve Kazakistan üst sıralarda yer alıyor…

Bugün Türkiye’nin yaklaşan “Armageddon” savaşında kilit rol oynadığı ortada…

O nedenle tüm bu yapılanlar aslında birer deneme…. Zira geçtiğimiz süreçte küresel baronların hizmetkarı İran üzerinden tüm Türkiye’de elektriği keserek başka bir deneme yapmışlardı.

Hülasa… Rabbim yardımcımız olsun…

Saygılarımla

Kursad BERKKAN

Not : Tespit ettiğiniz hava anomalilerini lütfen bizlere gönderiniz değerlendirelim….

 

Biyolojik bir saldırı olabilir mi ? Önümüzdeki günlerde enfeksiyonlara bağlı hastalıklar turerse hiç sasmayalim….

Neden hava modifikasyonu (Haarp- Chemtrail) olmasın ?

Saygılarımla

Kursad Berkkan

Facebook Yorumlar

Bir önceki yazımız olan MUĞLA'DA BULUNAN UZAYLI YARATIK "FAİR ALİEN" YALANI(!) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Yazıya 253 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

HÜSEYİN DEVİREN Temmuz 24, 2017

MaşaAllah

İBRAHİM SABUNCU Temmuz 25, 2017

teşekkürler

MEHMET AKİF ERSOY Temmuz 25, 2017

teşekkürler

MEHMET KARABULUT Temmuz 26, 2017

MaşaAllah

EFE DURMUŞ Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

SUPHİ ERİŞ Temmuz 27, 2017

tebrikler

SİNEM ASLAN Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

HALİD DURĞAY Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

AHMET ALMACA Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

MUSTAFA EKİNCİ Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

FATİH ASLAN Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

AHMET ERSAVAŞ Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

EMİNE TABAK Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

Gülsüm Çağan Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

ÖZGE ALKAN Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

FERHAT ÇOBAN Temmuz 27, 2017

tebrikler

RAHMİ DOĞAN Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

HANİF ÖNCÜ Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

ANZİLHA GÜN Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

HANİF ÖNCÜ Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

MEHMET ÇEBEL Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

HARUN ŞAHİN Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

OSMAN ÇOBAN Temmuz 27, 2017

teşekkürler

İBRAHİM ESİN Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

İBRAHİM ÇITIRIK Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

OSMAN AVNİ SERVİ Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

ÖZGE ALKAN Temmuz 27, 2017

tebrikler

HÜDA YAZICI Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

YASİN AKBAŞ Temmuz 27, 2017

teşekkürler

LEVENT BİLGİ Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

KADİR ÇADIRCI Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

ANZİLHA GÜN Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

GÜLENDER AYKUTLU Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

MEHMET DURMAZ Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

BEKTAŞ AKYÜZ Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

FATİH ASLAN Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

ALİ SEYREK Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

MUSTAFA ÇETİN Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

Ayşegül Harmancı Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

SELÇUK AKIN Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

EBRU UYAR Temmuz 27, 2017

tebrikler

ZEYNEP ALĞIN Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

MUSTAFA KORKMAZ Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

HASAN YAŞAR Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

AHMET AÇAR Temmuz 27, 2017

tebrikler

AHMET BOZKURT Temmuz 27, 2017

tebrikler

TAHA GÜRBÜZER Temmuz 27, 2017

teşekkürler

BEREKET KAYA Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

MEHMET CÜNEYT GÖKÇE Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

EMİN BOLEKEN Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

İBRAHİM ABDÜLHEY HAYOĞLU Temmuz 27, 2017

tebrikler

HASAN YAŞAR Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

ELİF BİÇER Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

MÜRÜVET BİLEN Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

HÜDA YAZICI Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

MEHMET İLERİ Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

Bedirhan Sansar Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

MEHMET CÜNEYT GÖKÇE Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

YAHYA ÇAP Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

HALİME YAŞAR Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

BURHAN CEBECİ Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

EMİNE TABAK Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

KÜBRA YALÇINKAYA Temmuz 27, 2017

tebrikler

LEYLA GÖKÇE Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

SERAP ANTEPLİ Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

İSMAİL ÇETİNKAYA Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

MAHARRAM ZARBALİ Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

SEYFETTİN ÇAKAR Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

MAHMUT SOLAK Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

MEHMET AKYOL Temmuz 27, 2017

teşekkürler

ABDULLAH AKSOY Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

İLHAN PALALI Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

MEHMET SALİH AYDIN Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

MUSTAFA EKİNCİ Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

AHMET OKAY Temmuz 27, 2017

teşekkürler

ADEM ÖLMEZ Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

MAHMUT KARAKOÇ Temmuz 27, 2017

teşekkürler

AYNUR IŞIN Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

İBRAHİM İSLAM Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

MAHARRAM ZARBALİ Temmuz 27, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

YUSUF İŞIKER Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

AZİZ KILIÇ Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

CUMA ÇETİNER Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

HACER ÇORUH Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

BEKTAŞ AKYÜZ Temmuz 27, 2017

MaşaAllah

NECMETTİN ELMASTAŞ Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

ŞEREF DÖGER Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

SELÇUK AKIN Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

MEHMET EMİN BALCIOĞLU Temmuz 27, 2017

teşekkürler

KADRİ ÖNEMLİ Temmuz 27, 2017

teşekkürler

AHMET CİHAT KÜRKÇÜOĞLU Temmuz 27, 2017

güzel yazı olmuş

MUSTAFA GÜL Temmuz 27, 2017

tebrikler

AHMET BAYTAK Temmuz 27, 2017

elinize sağlık

EMİNE BAYLAN Temmuz 27, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

MAHMUT DOĞAN Temmuz 28, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

FATMA BELGİN DURGUN Temmuz 28, 2017

güzel yazı olmuş

HACER ÇORUH Temmuz 28, 2017

elinize sağlık

EMİN BOLEKEN Temmuz 28, 2017

tebrikler

EMİN BOLEKEN Temmuz 28, 2017

güzel yazı olmuş

CEMİL DEMİR Temmuz 28, 2017

güzel yazı olmuş

AHMET ALMACA Temmuz 28, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

LEYLA GÖKÇE Temmuz 28, 2017

güzel yazı olmuş

MAHMUT KARAKOÇ Temmuz 28, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

MAHMUT VURAL Temmuz 28, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

ENVER DEMİR Temmuz 28, 2017

güzel yazı olmuş

GÜLLÜ BOŞÇA Temmuz 28, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

Anonim Temmuz 28, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

Sinan Temur Temmuz 28, 2017

MaşaAllah

ŞERİFE YALÇIN Temmuz 28, 2017

elinize sağlık

AHMET OKAY Temmuz 28, 2017

MaşaAllah

OSMAN ÇOBAN Temmuz 28, 2017

güzel yazı olmuş

İBRAHİM SABUNCU Temmuz 28, 2017

güzel yazı olmuş

ABDULLAH AKSOY Temmuz 28, 2017

MaşaAllah

MUSTAFA DURGUN Temmuz 28, 2017

tebrikler

ORAL OLTULU MAHMUT ORMANCIOĞLU Temmuz 28, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

MUSTAFA EKİNCİ Temmuz 28, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

MEHMET MURAD ALKAN Temmuz 28, 2017

tebrikler

HACER ÇORUH Temmuz 28, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

İSMAİL ALKIŞ Temmuz 28, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

İHSAN BURAK BİRECİKLİ Temmuz 28, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

MUSTAFA KORKMAZ Temmuz 28, 2017

elinize sağlık

MAHMUT KARAKOÇ Temmuz 28, 2017

teşekkürler

ŞEVKET ÖKTEN Temmuz 28, 2017

elinize sağlık

MUSTAFA KORKMAZ Temmuz 28, 2017

elinize sağlık

MUSTAFA ÇETİN Temmuz 28, 2017

güzel yazı olmuş

VEYSEL KASAR Temmuz 28, 2017

tebrikler

ALİ MAÇ Temmuz 28, 2017

Kursad hocam elinize sağlık,

YAŞAR KAYA Temmuz 28, 2017

güzel yazı olmuş

MEHMET AKYOL Temmuz 28, 2017

teşekkürler

SELDA CİNBAŞ Temmuz 28, 2017

sağolun güzel yazı olmuş

AYŞEGÜL KUTLUAY BAYTAK Temmuz 30, 2017

tebrikler

ŞAHİN KESER Temmuz 30, 2017

teşekkürler

SERHAT DEMİRHAN Temmuz 30, 2017

elinize sağlık

MEHMET BAKIR PAF Temmuz 30, 2017

MaşaAllah

SEYİT AHMET OYMAK Temmuz 30, 2017

elinize sağlık

MEHMET AĞIŞ Temmuz 30, 2017

MaşaAllah

MAHMUT AKSİN Temmuz 30, 2017

tebrikler

MURAT KISA Temmuz 30, 2017

elinize sağlık

İBRAHİM HALİL DİKİCİ Temmuz 30, 2017

elinize sağlık

EBRU UYAR Temmuz 30, 2017

elinize sağlık

ZAFER UYAR Temmuz 30, 2017

teşekkürler

EKREM BENEK Temmuz 30, 2017

MaşaAllah

BURHAN CEBECİ Temmuz 30, 2017

MaşaAllah

AHMET ATAŞ Temmuz 30, 2017

teşekkürler

NEBİ KAPLAN Temmuz 30, 2017

teşekkürler

CAHİT BOSTANCI Temmuz 30, 2017

teşekkürler

İLKNUR ÇAKMAK Temmuz 30, 2017

tebrikler

BÜLENT AKTAŞ Temmuz 30, 2017

tebrikler

MÜRÜVET BİLEN Temmuz 30, 2017

elinize sağlık

HASAN YAŞAR Temmuz 30, 2017

teşekkürler

FERHAT ÇOBAN Temmuz 30, 2017

tebrikler

SİNEM ASLAN Temmuz 30, 2017

elinize sağlık

YAHYA ÇAP Temmuz 30, 2017

tebrikler

AYŞE GÜNEŞ Temmuz 30, 2017

teşekkürler

SALİH CAN Temmuz 30, 2017

teşekkürler

YASİN AKBAŞ Temmuz 30, 2017

teşekkürler

AHMET CİHAT KÜRKÇÜOĞLU Temmuz 30, 2017

elinize sağlık

ALİ AYÇİÇEK Temmuz 30, 2017

teşekkürler

AHMET KARATAŞ Temmuz 30, 2017

teşekkürler

Gülsüm Çağan Temmuz 30, 2017

tebrikler

AHMET BOZKURT Temmuz 30, 2017

tebrikler

BAKİ TÜRKKAN Temmuz 31, 2017

teşekkürler

MEHMET FİDAN Temmuz 31, 2017

teşekkürler

MEHMET FİDAN Temmuz 31, 2017

tebrikler

Bedirhan Sansar Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

GÜLSEREN GÜLER Temmuz 31, 2017

teşekkürler

MEHMET ASLANOĞLU Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

MEHMET DAĞ Temmuz 31, 2017

tebrikler

AYŞE BİZ Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

AHMET ATAŞ Temmuz 31, 2017

tebrikler

HÜSEYİN CAHİT İNAN Temmuz 31, 2017

teşekkürler

KAZIM TÜRK Temmuz 31, 2017

tebrikler

CİHAN ÇAKIR Temmuz 31, 2017

teşekkürler

EBRU UYAR Temmuz 31, 2017

tebrikler

YAKUP GÜNEŞ Temmuz 31, 2017

tebrikler

GÜNEŞ ÖZDAMAR Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

MEHMET DURMAZ Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

GONCA CANBEK Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

Remzi Çayır Temmuz 31, 2017

teşekkürler

ZEYNEP ALĞIN Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

MEHMET BAKIR PAF Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

Ahmet Temmuz 31, 2017

teşekkürler

ÖMER AKGÖBEK Temmuz 31, 2017

teşekkürler

MEHMET MURAD ALKAN Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

REMZİ GÖZTOK Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

HASAN HÜSEYİN TUNÇBİLEK Temmuz 31, 2017

elinize sağlık

AHMET CİHAT KÜRKÇÜOĞLU Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

EKREM UÇAR Temmuz 31, 2017

tebrikler

MAHARRAM ZARBALİ Temmuz 31, 2017

elinize sağlık

SELDA CİNBAŞ Temmuz 31, 2017

teşekkürler

BÜLENT AKTAŞ Temmuz 31, 2017

MaşaAllah

MEHMET EROĞLU Temmuz 31, 2017

tebrikler

İSMAİL HİLALİ Temmuz 31, 2017

teşekkürler

HALİL BOLGAZ MUSTAFA ÜNAL BOYRAZ Ağustos 1, 2017

elinize sağlık

EMİN ÇAP Ağustos 1, 2017

MaşaAllah

İBRAHİM HALİL DİKİCİ Ağustos 1, 2017

MaşaAllah

MEHMET EMİN ÇİFTÇİ Ağustos 1, 2017

elinize sağlık

MUHARREM BİTİREN Ağustos 1, 2017

tebrikler

AHMET ALMACA Ağustos 1, 2017

elinize sağlık

MUSTAFA BİNİCİ Ağustos 1, 2017

elinize sağlık

BAKİ TÜRKKAN Ağustos 1, 2017

MaşaAllah

CEMAL YOLCU Ağustos 1, 2017

tebrikler

AZİZ KILIÇ Ağustos 1, 2017

elinize sağlık

İHSAN BURAK BİRECİKLİ Ağustos 1, 2017

teşekkürler

AYŞE DİLEK ATASOY Ağustos 1, 2017

teşekkürler

HÜDA YAZICI Ağustos 1, 2017

teşekkürler

MEHMET ASLANOĞLU Ağustos 1, 2017

elinize sağlık

AHMET ATAŞ Ağustos 1, 2017

MaşaAllah

REŞİT ÇALIŞKAN Ağustos 1, 2017

MaşaAllah

OSMAN DEMİR Ağustos 1, 2017

teşekkürler

MUAMMER GÜL Ağustos 1, 2017

elinize sağlık

EBRU UYAR Ağustos 1, 2017

MaşaAllah

ABDULVAHAP YILDIZ Ağustos 2, 2017

MaşaAllah

NESRİN ARI Ağustos 2, 2017

elinize sağlık

MUSTAFA ÇETİN Ağustos 2, 2017

elinize sağlık

MEHMET EMİN ÜNER Ağustos 2, 2017

tebrikler

MÜNEVVER İNCİ Ağustos 2, 2017

MaşaAllah

GONCA CANBEK Ağustos 2, 2017

elinize sağlık

MÜRÜVET BİLEN Ağustos 2, 2017

elinize sağlık

HÜSEYİN CAHİT İNAN Ağustos 2, 2017

tebrikler

Ahmet Ağustos 2, 2017

teşekkürler

xxx Ağustos 3, 2017

When somе one searches for his ѵital thing, therefore he/she wishes tߋ be аvailable that in detail, therefoгe tһat thing is maintained over
here.

ABDULLAH YILDIZ Ağustos 3, 2017

teşekkürler

AHMET ERSAVAŞ Ağustos 3, 2017

teşekkürler

SİNEM ASLAN Ağustos 3, 2017

MaşaAllah

MEHMET DAĞ Ağustos 4, 2017

teşekkürler

ABDULLAH YILDIZ Ağustos 4, 2017

elinize sağlık

ADEM ÖLMEZ Ağustos 4, 2017

MaşaAllah

GÜLSEREN GÜLER Ağustos 4, 2017

tebrikler

SERPİL HAZMAN Ağustos 4, 2017

tebrikler

RAMAZAN BOZKURT Ağustos 4, 2017

teşekkürler

HASAN YAŞAR Ağustos 4, 2017

teşekkürler

SEDAT TEKKE Ağustos 4, 2017

MaşaAllah

Sevgi Kara Ağustos 5, 2017

elinize sağlık

İLHAN PALALI Ağustos 5, 2017

MaşaAllah

MEHMET EMİN BALCIOĞLU Ağustos 5, 2017

elinize sağlık

Bedirhan Sansar Ağustos 5, 2017

tebrikler

ELİF BİÇER Ağustos 5, 2017

teşekkürler

SERFİNAZ AÇIKALIN Ağustos 5, 2017

MaşaAllah

OSMAN DEMİR Ağustos 6, 2017

elinize sağlık

HALİL MURAD ALĞIN Ağustos 6, 2017

elinize sağlık

GÜLENDER AYKUTLU Ağustos 6, 2017

MaşaAllah

Anonim Ağustos 6, 2017

elinize sağlık

MAHMUT KARAKOÇ Ağustos 6, 2017

tebrikler

İLHAN PALALI Ağustos 6, 2017

elinize sağlık

MEHMET SALİH AYDIN Ağustos 7, 2017

MaşaAllah

FERHAT ÇOBAN Ağustos 7, 2017

tebrikler

NECMETTİN ELMASTAŞ Ağustos 7, 2017

tebrikler

MAHMUT DOĞAN Ağustos 8, 2017

MaşaAllah

CAHİT BOSTANCI Ağustos 9, 2017

MaşaAllah

FATİH ASLAN Ağustos 9, 2017

tebrikler

YUSUF ÇAKMAK Ağustos 10, 2017

MaşaAllah

OKAN ARSLAN Ağustos 11, 2017

teşekkürler