Strict Standards: Google\Site_Kit\Modules\Tag_Manager and Google\Site_Kit\Core\Modules\Module_With_Settings_Trait define the same property ($settings) in the composition of Google\Site_Kit\Modules\Tag_Manager. This might be incompatible, to improve maintainability consider using accessor methods in traits instead. Class was composed in /home/cgjkursa/public_html/wp-content/plugins/google-site-kit/includes/Modules/Tag_Manager.php on line 768
KURSAD BERKKAN KIMDIR? – Yazar Kursad BERKKAN // RESMİ WEB SİTESİ
KÜRŞAD BERKKAN

KURSAD BERKKAN KIMDIR?

Araştırmcı – Yazar Kursad BERKKAN 1981 Yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İş Dünyası Gazetesin de haber editörü olarak mesleki hayatına adım atan yazar daha sonra uluslar arası sektörel dergi olan “Stainless Steel” isimli dergi de uzun yıllar haber müdürü olarak görev yaptı.

Daha sonra öğrenim hayatına devam etmek için Pakistan’a giden yazar, burada İslam Hukuku üzerine eğitim gördü ve Pakistan İslam Enstitüsü, İbn- Haldun Kampüsün de öğrenim hayatını sürdürdü.

Pakistan’da aynı zamanda Suudi Arabistan’ın tanınmış havas hocalarından olan Ebu El Kasımi’den Havvas eğitimi aldı. 

Türkiye’ye döndükten sonra “Radyo Hareket” isimli radyonun genel yayın yönetmenliği görevini yürüttü ve aynı zamanda program hazırlayıp sundu. Bir dönem Siyasi bir partiden Milletvekili Adaylığını koydu. 

Daha sonra bir çok gazete ve dergi de görevler aldı. Hareket Haber sitesinin yayın yönetmenliğini bir süre yürütmesinin ardından Önce Vatan gazetesinde köşe yazarı olarak bir dönem yazılar yayınladı. Halen ulusal günlük gazete olan İstiklal gazetesinde köşe yazarı olarak görev yapmaktadır. Bir çok tv kanalında program hazırlayıp programlar sunan yazar, halen özel bir tv kanalında canlı yayınlarına devam etmektedir. 

Araştırmacı – Yazar Kursad BERKKAN’ın yayınlanmış olan on iki kitabı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır. O’nun Sırrı, İlluminati, Gizli Örgütler ve Tarikatlar, Masonlar, HAARP, Kur’an’ın Sırları, Armageddon Komplosu, Hasan Sabbah ve Haşhaşiler, Ufo Dosyası, Küresel Para İmparatoru Rothschildler ve İstihbarat Savaşları isimli kitaplara imza attı. 

TARTIŞMAYA KATIL

- Fikirleriniz Bizim İçin Önemli.
MAHMUT SOLAK

tebrikler

Temmuz 24, 2017
Konyalikadirkapıcı

Selamlar hocam bende duru görü var bunu eskiden beri vardı gala almiyordum. Üç kısım bendeki duru görü bir geçmişteki olayları gorme iki olay oluyorken birde ilerde olacak olayları gorme tabi bunlar gündüz uyumadan gozumu yumuyorum bakıyorum.hayali görüntü bu saniye süren karanlık vizyon görüyorum.bunu kendim tecrübeyle biliyorum geçmiş zaman ilerde olacak olayları ayırt ediyorum.bu olayları fesimde yazıyor olaylar gerçekleşiyor neyse bunu cincilik ile alakası yok bunu topluma anlatmak lazım. face hesabı açtım.kahin değilim medyum.degilim falcı değilim diye konyali kadir diye hesap açtım bizim gibi insanlara birde ufurukcu muskaci cinci gözüyle bakılıyor bunu bilgilendirme yapsaniz ben sayın sultan tarlaci beyin görüşlerini katılıyorum evrenindili.com sahibi sizide izliyor yazılarınızı ve videolarinizi izliyorum teşekkürler

Mart 30, 2018
HAKAN AKSOY

Hocam sizinle en kısa zamanda görüşsek???

Temmuz 10, 2018
Hatun

Merhaba Kūrşat Bey,sizi youtube ve kitaplarinizdan taniyorum.Bende sizin gibi şarkişlaliyim.yaptiginiz programlar çok begeniyorum.konuklariniz oluyor.Sizin konuklarinizdan,sayin Hakan kenan Beyi aradim. O da gardimci olacagini söyledi.parayi gönderdim.Bizler yurt disinda yasiyoruz. Ve zor şartlar altinda ekmegimizi kazanmaya çalisiyoruz.şimdi de Hakan Kenan Bey telefonlara çikmiyor.Bana ne önersiniz.Ve benim bir çok arkadaşim var yardima ihtiyaci olan.Şimdi siz dūşūnūrsūnūz,konuyla sizin alakaniz ne.Biz sizin takipciniz.siz böyle programlar yapinca bizde sizin o programlara gūvenilir insanlar getīreceginizi dūsūnūyoruz.Bu Konuda bir yardimci olursaniz ,Cok sevinecegiz.Allaha emanet olun.Hoşçakalin

Ağustos 15, 2018

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETİKETLER

HENÜZ ETİKET YOK!